Oficjalna strona sekcji judo AZS Gliwice

Międzynarodowy Turniej Judo z okazji Dnia Dziecka za nami!

Jak co roku o tej porze nasz klub organizuje turniej judo z okazji Dnia Dziecka. Tym razem na gliwickiem tatami wystartowało 217 zawodników z Polski i Czech, łacznie z 12 klubów.

Dziękujemy zawodnikom za ciężką pracę na treningach, oraz rodzicom za wsparcie i doping na zawodach! W klasyfikacji medalowej bezkonkurencyjny okazał się nasz klub zdobywając 53 punkty!!

Punktacja klubowa:
1. KŚ AZS Politechniki Ślaskiej – 53 punkty!!!
2. Kata Guruma Gliwice – 30 punktów
3. Ippon Tychy – 23 punktów
4. UKJ Rydłutowy – 19 punktów
5. Hranice Czechy – 18 punktów
6. Budowlani Sosnowiec – 16 punktów
7. LUKS JUSPORT Justynów – 15 punktów
8. Gwardia Tychy – 10 punktów
9. UKS Mysłowice – 6 punktów
10/11 UKS Wolbrom / Grizzly – 3 punkty
12. BJJ FACTORY Gliwice – 1 punkt

Oto wyniki indywidualne:

ROCZNIK 2005-2006

30 kg

  1. Pokoro Kristina – Hranica Czechy
  2. Żak Natalia – Bud. Sosonowiec

35 kg

  1. MAJWESKA MAJA – AZS Gliwice
  2. Knapis Kinga – Grizzly Koszęcin
  3. Wdowska Aleksandra – Kata Guruma
  4. KĘSICKA MARTYNA – AZS GLIWICE

39 kg

  1. KIELAR JULIA – AZS GLIWICE
  2. Cicha Maja – Budowlani Sosnowiec

43 kg

  1. Żmuda Julia – Ippon Tychy
  2. SKOP OLIWIA – AZS GLIWICE
  3. Czyżewska Natalia – Jusport Justynów

46 kg

  1. Sobieska Róża – Budowlani Sosnowiec
  2. Jaworska Nicola – Budowlani Sosnowiec
  3. TOKARZ EWELINA – AZS GLIWICE

50 kg

  1. Malirova Dorota – Hranica Czechy
  2. Klein Anastasia – Budowlani Sosnowiec
  3. Dominika Szulc – JUSPORT Justynów

50 kg

  1. Bugaj Martyna – UKS Rydłutowy
  2. Widera Martyna – Ippon Tychy
  3. KIELAR NICOLA – AZS GLIWICE

55 kg

  1. JAMROSZCZYK JULIA – AZS GLIWICE
  2. Gębka Wiktoria – Budowlani Sosnowiec

60 kg

  1. WOŁKOWICZ EMILIA – AZS GLIWICE
  2. Latos Nikola – UKS Rydułtowy
  3. Janikova Barbara – Hranice Czechy
  4. JAGUSZEWSKA OLIVIA – AZS GLIWICE

65 kg

  1. Stefaniuk Patrycja – Ippon Tychy
  2. NADOLSKA OLIWIA – AZS GLIWICE
  3. Olejnik Magdalena – UKS Rydłutowy

+65 kg

  1. BANYŚ KAROLINA – AZS GLIWICE

 

38 kg

  1. Gil Mikołaj – UKS Wolbrom
  2. Żurawski Juliusz – Gwardia Tychy
  3. Bugaj Przemysław – UKS Rydłutowy

42 kg

  1. Kos Szymon – Kata Guruma
  2. Kocur Kajetan – Kata Guruma
  3. ZARANKIEWICZ JAN – AZS GLIWICE

46 kg

  1. Wybieray Andriej – Hranice Czechy
  2. WIKTOR GIZA – AZS GLIWICE
  3. Pytel Marcel – UKS IPPON Tychy

50 kg

  1. KUKURBA PAWEŁ – AZS GLIWICE

55 kg

  1. Oteure Filip – Hranice Czechy
  2. KOPCZYŃSKI SZYMON – AZS GLIWICE
  3. Pawlik Igor – Kata Guruma

60 kg

  1. IGOR WESOŁOWSKI – AZS GLIWICE
  2. Głowacki Przemek – Budowlani Sosnowiec

+60 kg

  1. Bydelski Wojtek – Kata Guruma

 

ROCZNIKI 2007-2008

24 kg

  1. SKOP OLIMPIA – AZS GLIWICE
  2. KRZYKAWSK ZUZANNA – AZS GLIWICE
  3. Szlag Milena – Ippon Tychy
  4. KRUŻA ZUZANNA – AZS GLIWICE

28 kg

  1. Różycka Blanka – Kata Guruma
  2. Śmiejek Maria – Kata Guruma
  3. Malkusz Martyna – Kata Guruma
  4. JUSZCZYK NADIA – AZS GLIWICE

30 kg

  1. Frosztęga Iga – UKS Mysłowice
  2. Simon Marta – Ippon Tychy
  3. Szymczyk Michalina – Kata Guruma
  4. CHRZANOWSKA AGNIESZKA – AZS GLIWICE

32 kg

  1. Sroka Nadia – Ippon Tychy
  2. GRZESZEK TATIANA – AZS GLIWICE
  3. Pełka Gabriela – Jusport Justynów
  4. KILKOWSKA MARTYNA – AZS GLIWICE

36 kg

  1. Tatusz Patrycja – Kata Guruma
  2. Sandra Mokry – Ippon Tychy
  3. Matysek Magdalena – Kata Guruma
  4. SROKA AGNIESZKA – AZS GLIWICE

37 kg

  1. Wróblewsk Anicola – UKS Rydłutowy
  2. Hasa Maria – Kata guruma
  3. KRZYŚ ANGELIKA – AZS GLIWICE

38 kg

  1. KRUK MARTA – AZS GLIWCE
  2. Taraszczuk Tatiana – Kata Guruma
  3. Machera Maja – Kata Guruma

40 kg

  1. Jarosińska Nikola – UKS Ippon Tychy
  2. Greiner Zuzanna – UKS Rydłutowy
  3. KRZYŚ OLIWIA – AZS GLIWICE

45 kg

  1. Pniak Zuzanna – Budowlani Sosnowiec
  2. KORCZYK KINGA – AZS GLIWICE
  3. Kotula Oliwia – Kata Guruma

+45 kg

  1. Kordek Jessica – Budowlani Sosnowiec
  2. Białek Kinga – Kata Guruma
  3. KUJAWSKA NATASZA – AZS GLIWICE
  4. JUSZCZYK NATASZA – AZS GLIWICE

 

25 kg

  1. WIETUCH ALEKSANDER – AZS GLIWICE
  2. ŻAK PIOTR – AZS GLIWICE
  3. Magiera Lukas – Kata guruma
  4. ZABIELSKI DAWID – AZS GLIWICE

28 kg

  1. Oterviel Tomas – Hranica Czechy
  2. Forkasiewicz Dawid – UKS Rydłutowy
  3. MAŚLANKA PRZEMYSŁAW – AZS GLIWICE
  4. Tarka Oskar – Kata Guruma

32 kg

  1. Cygan Filip – UKS Mysłowice
  2. Szulc Kacper – Jusport Justynów
  3. Muniz Jakub – BJJ Factory Gliwice
  4. TROCHIM OSKAR – AZS GLIWICE

34 kg

  1. Szczerba Piotr – Ippon Tychy
  2. ANDRYSZCZAK KRZYSZTOF – AZS GLIWICE
  3. Czyżewski Artur – Jusport Justynów
  4. SOKOŁOWSKI JAN – AZS GLIWICE

36 kg

  1. Pytlik Kacper – UKS Rydłutowy
  2. Swoboda Jakub – Grizzly Koszęcin
  3. WIELGUS MATEUSZ – AZS GLIWICE
  4. Gemborski Karim – Kata Guruma

40 kg

  1. Kowalik Adam – Budowlani Sosnowiec
  2. Harasimiuk Jakub – Jusport Justynów
  3. Smal Jakub – Grizzly Koszęcin
  4. KOZIOŁ SZYMON – AZS GLIWICE

45 kg

  1. Furtok Franciszek – Ippon Tychy
  2. Pedrycz Maksymilian – Kata Guruma
  3. MACIEJ SODOWSKI – AZS GLIWICE
  4. MACIEJ GORKA – AZS GLIWICE

50 kg

  1. Krupa Kacper – Jusport Justynów
  2. SKURZYBOT DOMINIK – AZS GLIWICE
  3. Paluch Kacper – Kata Guruma
  4. MAŚKO OSKAR – AZS GLIWICE

+50 kg

  1. Greiner Michał – UKS Rydłutowy
  2. Błaszczyk Oskar – Gwardia Tychy
  3. Wiśniewski Michał – Kata Guruma