Dzień dobry, w związku z zaistniałymi obostrzeniami, zapraszamy na treningi online! Prowadzić je będzie Jacek Malczewski – trener grupy młodzik-dziecko starsze (2006-2009), dlatego poziom trudności będzie dostosowany pod te kategorie wiekowe. Na tę chwilę odbywać się one będą w poniedziałki, środy i piątki o 17:00 (być może ulegnie to zmianie i rozszerzeniu). Link do treningu: https://teams.live.com/meet/94261461631790
Będziemy przede wszystkim kształtować motorykę:
  • siłę
  • wytrzymałość
  • koordynację
  • skoczność
  • gibkość
Bardzo istotne będzie również kształtowanie techniki poprzez doskonalenie różnego rodzaju uchi-komi. Będą również nawiązania do przepisów (interaktywne quizy!), taktyki walki, jak i również psychologii sportu czy też odpowiedniej diety.
Na koniec każdego treningu – porządny stretching oraz zadania związane z analizą materiałów video dotyczących judo. Prosimy o przygotowanie bezpiecznego, komfortowego miejsca do ćwiczeń, pasa od judogi oraz włączonej kamerki, aby efektywniej prowadzić trening. Zalecamy aby w pobliżu była osoba dorosła.
Do zobaczenia na platformie teams (należy ściągnąć program Microsoft Teams lub otworzyć spotkanie za pomocą przeglądarki Microsoft Edge, nie jest konieczne posiadanie konta w teams)! Link do spotkań wysyłany będzie na klubowym messengerze oraz whatsappie. Jeśli ktoś nie ma dostępu do tych platform lub mają Państwo jakieś pytania, prosimy o wiadomość prywatną.
Zaczynamy już od jutra (29.03). Do zobaczenia!